پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SharePoint
مديريت مجوزهامديريت مجوزها
کسب عنوان کارگر نمونه و گروه کار نمونه استان البرز

در تاریخ 8 اردیبهشت ماه سال جاری، بیست و نهمین جشنواره امتنان از کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه استان البرز در سالن اجتماعات میلاد شهرداری کرج برگزار گردید. در این مراسم که با حضور دکتر نجفی، استاندار استان البرز، دکتر خلیلی، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز، بسیاری از مقامات استانی و نمایندگان شرکت های مختلف برگزار شد از 2 نفر از همکاران شرکت مپنا پارس به عنوان کارگر نمونه و همچنین تیم گروه کار نمونه پارس با اهدای لوح و تندیس، تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است آقای بهروز محمدی بلبان آبادی به دلیل طراحی و ساخت دستگاه سنگ زنی در داخل شرکت و بومی سازی و متکی نبودن به نمونه خارجی و آقای افشین فرهودی به دلیل طراحی کارگاه سیار خدمات نیروگاهی با هدف دسترسی سریع و ارایه خدمات به مشتریان در کوتاهترین زمان موفق به کسب این رتبه گردیدند. از سوی دیگر گروه کار نمونه شرکت مپنا پارس نیز با طرح خود با عنوان ارتقاء توان ژنراتور(160 مگاوات) MGG-55 به 185 مگاوات بدون تغییر در ساختار اصلی و هندسه ماشین و تنها با بهبود سیستم عایقی و سیستم خنک کاری به عنوان گروه کار نمونه استان البرز انتخاب شدند. این موفقیت را تبریک عرض نموده، سعادت و پیشرفت روز افزون همکاران سختکوش پارس را در عرصه های مختلف از درگاه خداوند منان خواستاریم.

تاریخ : 1397/02/08http://mapnagenerator.com/PublishingImages/IMG_7167.jpg, http://www.mapnagenerator.com/PublishingImages/IMG_7167.jpg
ضمايم
تمامی حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت مپنا پارس می باشد