پریدن از روی نوار فرمان ها
پیوند به محتوای اصلی
SharePoint
مديريت مجوزهامديريت مجوزها
دریافت تندیس انرژی های تجدیدپذیر در دومین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر

در دومین کنفرانس انرژی های تجدیدپذیر که در تاریخ های 9 الی 10 آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار گردید، از شرکت مپنا پارس به عنوان تنها سازنده توربین های بادی مگاواتی کشور تقدیر و تشکر به عمل آمد و تندیس کنفرانس به آقای دکتر مهتدی اعطاگردید.
در این کنفرانس که با رویکرد بررسی نقش انرژی های تجدیدپذیر در آینده کشور، بررسی چالش ها و موانع پیش رو، بررسی راهکارهای بومی سازی انرژی های تجدیدپذیر و ایجاد فرصت های سرمایه گذاری با حضور مقامات کشوری، فعالان حوزه انرژی های تجدیدپذیر و سرمایه گذاران داخلی و خارجی تشکیل گردید، در خصوص انرژی های تجدیدپذیر از جمله توربین های بادی، پنل های خورشیدی، زیست توده و ... بحث و تبادل نظر  صورت پذیرفت.

در روز دوم کنفرانس نیز آقای دکتر مهتدی در پنل توسعه فناوری و نوآوری و بومی سازی تجهیزات توربین های بادی در ایران، به ایراد سخنرانی پرداختند و در جلسه پرسش و پاسخ نیز پاسخگوی سوالات علاقمندان در خصوص پتانیسل های توسعه انرژی های تجدید پذیر درکشور، موانع پیش رو و همچنین شرایط مپنا به عنوان تنها سازنده توربین های بادی مگاواتی کشور بودند.
شرکت مپنا پارس به همراه شرکت مکو و بخش سرمایه گذاری مپنا در نمایشگاه جانبی این کنفرانس نیز حضور یافتند و پاسخگوی علاقمندان و سرمایه گذاران بخش های مختلف در حوزه های گوناگون انرژی های تجدیدپذیر بودند


تاریخ : 1396/10/30http://mapnagenerator.com/PublishingImages/%D8%AA%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1.jpg
ضمايم
تمامی حقوق این پایگاه محفوظ و متعلق به شرکت مپنا پارس می باشد